Blog

Striptizerka jako stały element wieczoru kawalerskiego?

Archiwum: Aktualności

Striptizerka jako stały element wieczoru kawalerskiego?

Pewnie większość z Was wyobraża sobie, że striptiz to tylko zrzucenie kilku elementów odzieży, paru wygięć kobiety przy muzyce i to wszystko. Niestety nic bardziej mylnego. Może większość występów ze słowem ,,strip” ma związek, to z drugą częścią tego słowa ,,tease” już niekoniecznie (sztuka uwodzenia, pobudzania).

Jaka powinna być striptizerka?

Przede wszystkim musi mieć nienaganną figurę, czuć muzykę, klimat, posiadać płynność ruchów i po prostu to coś w sobie. Niestety popularność angażowania striptizerek na wieczorach kawalerskich jest bardzo duża i co raz więcej Pań próbuje swoich sił w tej profesji, które jednak rzadko potrafią zrobić to profesjonalnie.

Tancerka erotyczna na wieczór kawalerski powinna być osobą, która będzie potrafić pobudzić zmysły każdego faceta. Bardzo ważna jest cała otoczka występu: miejsce, muzyka, klimat, ruchy, tempo pokazu oraz strój. To wszystko sprawia, że występ staje się w pełni profesjonalny.

Striptizerka na wieczór kawalerski

Z Naszego doświadczenia wiemy, że występ tancerki w większości wieczorów jest prawie najdroższą atrakcją dla kawalera, dlatego też taki występ musi być na najwyższym poziomie.

80 % wieczorów kawalerskich to właśnie występ tancerki erotycznej.

Gdzie zorganizować występ tancerki?

Taki występ może być zaaranżowany praktycznie wszędzie. Kiedyś większość pokazów odbywała się w domu. Teraz dużą popularnością cieszą się występy Naszego autorskiego pomysłu pt. ,,Autostopowiczka”. Występ w Dancebusie, Party Busach czy też lśniących limuzynach pozwala na klimatyczną imprezę na czterech kółkach gwarantując pełną dyskrecję przejazdu.

Oprócz występów w samochodach występ może się również odbyć w klubach w oddzielnym pokoju lub też apartamentach.

Co zrobić, aby wybrać odpowiednią tancerkę na wieczór?

Z pewnością pomoże Wam ta lista w poszczególnych miastach: Poznań, Warszawa, Wrocław, Łódź, Kraków.

Moda na striptizerkę na wieczór kawalerski chyba nigdy nie przeminie. Większość mężczyzn uważa, że to symboliczne przejście ze stanu wolnego do tego bardziej odpowiedzialnego – to pewien rodzaju prezent na pożegnanie tego stanu. Wybierając tancerkę pamiętajcie, aby zapytać się jej jak długo jest w tej branży oraz rekomendacje.

Poprzednia aktualność
Motywy przewodnie na wieczór panieński
Następna aktualność
Co zrobić z wolnym czasem przed imprezą? Jaką wybrać aktywność na wieczór kawalerski?