Blog

Co zrobić z wolnym czasem przed imprezą? Jaką wybrać aktywność na wieczór kawalerski?

Archiwum: Aktualności

Co zrobić z wolnym czasem przed imprezą? Jaką wybrać aktywność na wieczór kawalerski?

Mając już zarys scenariusza na nocne imprezowanie w gronie najlepszych kumpli, na pewno dręczy Cię pytanie: a co będziemy robić wcześniej? Otóż tu nasuwa się wiele ciekawych propozycji, aby zapełnić wolny czas.

Ale może od początku. 99 % propozycji to atrakcje, które budzą wielkie emocje, a czasem dostarczają ogromną dawkę adrenaliny. Więc jaką atrakcję wybrać? Odpowiedź brzmi: każdą! Zdziwiony? No to może inaczej. Wiadomo jest, że ruchliwemu kawalerowi spodoba się aktywnie spędzony czas, a co z osobą, która jest spokojna i nie wytyka nosa po za obszar swojej kanapy i telewizora? Również, ponieważ kumple chcą, aby choć raz tego dnia kawaler zrobił coś innego niż zwykle na co dzień. Czy mu się to spodoba? To zadanie należy już do Nas 🙂

 

Monster Truck

Duzi faceci lubią duże zabawki. Jak bardzo? Oj bardzo! Przeprawa tym ,,Maluszkiem” po błotnistym terenie może okazać się super wyprawą, którą na długo każdy zapamięta.

Lokalizacja atrakcji: Warszawa

Prawo jazdy XXL

Państwowy egzamin na prawko przy tym to pikuś, ponieważ zdawać będziecie na nietypowych maszynach w nietypowym do tego miejscu. Specjalne tory, przeszkody, a to wszystko trzeba będzie pokonać koparką, monster truckiem, samochodem terenowym i słynną ,,trzydziestką”.

Lokalizacja: Warszawa

Gokarty

Pragniecie poczuć ducha rywalizacji na wieczorze kawalerskim? W takim razie gokarty będą super okazją na sprawdzenie się w roli rajdowego kierowcy.

Lokalizacja: Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Kraków

Tor wyścigowy

Najczęściej wybierana atrakcja jako prezent dla samego kawalera. Super szybkie samochody to coś więcej niż małe gokarty. Lamborghini, Porsche, Ferrari, Bolidy – tu już nie ma kompromisów.

Lokalizacja: Warszawa, Poznań

Off-Road

Zabawa w błocie quadami lub samochodami terenowymi to sprawdzian na bycie prawdziwym twardzielem. Głębokie dziury, baseny z wodą, trawersy, wąskie przejazdy i wiele innych przeszkód do pokonania. Zapewniamy, że bez użycia wyciągarki, łopaty oraz kaloszy nikt samodzielnie nie wydostanie się z toru.

Lokalizacja: Warszawa, Poznań

Aresztowanie Kawalera

Jeżeli chcecie czegoś innego niż wszyscy, aresztowanie kawalera będzie niezłym rozwiązaniem. Wiele gotowych scenariuszy dostarczy wszystkim uczestnikom śmiechu, a kawalerowi niebotycznych emocji.

Lokalizacja: Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Kraków

Strzelanki

Strzelanie z każdej broni: prawdziwej do celu, markeru, pistoletu laserowego czy też łuku budzi mężczyznach wolę walki i przetrwania. Specjalne scenariusze, zawody, potrafią dostarczyć wiele radości i adrenaliny każdemu kto będzie uczestniczyć w tym wieczorze kawalerskim.

Lokalizacja: Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Kraków

Organizując wieczór kawalerski powyższe atrakcje znajdziesz na Naszej stronie w zakładkach miasta: Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź i Kraków.

Mamy nadzieję, że choć trochę naświetliliśmy Ci co zrobić z wolnym czasem przed imprezą oraz jaką wybrać aktywność na wieczór kawalerski. Więcej atrakcji znajdziesz na Naszej stronie, na którą serdecznie zapraszamy.

Poprzednia aktualność
Striptizerka jako stały element wieczoru kawalerskiego?
Następna aktualność
Życzenia Świąteczne