Blog

Motywy przewodnie na wieczór panieński

Archiwum: Aktualności

Motywy przewodnie na wieczór panieński

Wieczór panieński to nie jest zwykła kolejna impreza, dlatego warto jest zadbać o tematykę imprezy, która będzie Wam towarzyszyć podczas całego wieczoru. Taka impreza z wykorzystaniem motywu przewodniego na pewno bardziej zapadnie w pamięci, a do tego zrobicie sobie bardzo dużo fajnych zdjęć.

Hawaii Party

hawaii party

Styl Hawajski to z pewnością jeden z najpopularniejszych motywów przewodnich na wieczory panieńskie. Girlandy, kwiaty, zastawa we wszystkich kolorach tęczy – czyli kolorowo i nastrojowo. Nie zapomnijcie, że koniecznym dodatkiem są kolorowe naszyjniki oraz kwiaty we włosy, a dla bardziej odważnych kobiet trawiaste spódniczki i góra od bikini. Jeśli impreza zaczyna się w domu, jako gry i zabawy polecamy naukę tańca hula, a także konkurs kręcenia hula hop.

Glam Diva

obrus_1

Scenariuszem takiej imprezy jest panterka oraz zebra, która w połączeniu z kolorem żółtym lub czerwono – różowym, ożywią każde wnętrze imprezy. Takie akcenty można znaleźć praktycznie na każdej rzeczy: szaliki, torebki, buty, cokolwiek Wam przyjdzie do głowy! Przed clubbingiem koniecznie musicie wypić drink ,,Cosmopolitan”, który charakteryzuje mocne i niezależne kobiety.

Pin – up Night

pin up

Impreza w stylu Pin-up to świetny pomysł dla kobiet, które lubią choć na chwilę oderwać się od codziennego ubioru i przywdziać coś sexownego by poczuć się wyjątkowo. Podczas takiej imprezy strojem obowiązkowym jest duża rozkloszowana sukienka w grochy z dużym dekoltem, obcisłe kostiumy, a jako dodatek zalotne opaski i kokardy we włosach. Idealnymi kolorami w Pin-up Night jest kolor czerwony, biały oraz granatowy. Jeśli chodzi o make-up, podstawowym elementem, o którym należy pamiętać są czerwone usta, mocno podkręcone rzęsy i podkreślone oczy.

Diabelska Impreza

diabelski wieczor

Jesteście niegrzeczne? W takim razie taki klimat przypadnie Wam do gustu. Wysokie szpilki, obcisłe gorsety, a jako dodatki koniecznie musicie zaopatrzyć się w diabelskie rogi. Taki wieczór panieński to piekielnie dobra impreza, dlatego nie dziwimy się, że jest bardzo popularnym motywem przewodnim.

Ostry dyżur

ostry dyzur

Szukacie pretekstu by przebrać się za pielęgniarki? Wieczór panieński jest idealnym momentem, aby to wykorzystać. Sexowne białe fartuszki, podwiązki ze strzykawką i czepek pielęgniarki to Wasz zestaw obowiązkowy.

Policjantki

Two sexy woman like police woman

Kolejnym bardzo ciekawym motywem jest przebranie policjantek. Oczywiście nie może się odbyć bez potrzebnych rekwizytów czyli: czapki policyjne, kajdanki, okulary, a jako uzupełnienie takiej imprezy polecamy Aresztowanie Panie Młodej przez Naszych przebranych policjantów, których możecie znaleźć na stronie: feelevent.pl/wieczory_panienskie

Jeśli zastanawiacie się jak zorganizować wieczór panieński, koniecznie zajrzycie na Nasz poprzedni wpis, gdzie w kilku prostych krokach zorganizujecie wieczór panieński (LINK). Natomiast dla osób, które niezbyt dobrze się czują w organizacji takiej imprezy mamy gotowe pakiety na wieczór panieński w tych miastach: Poznań, Wrocław, Warszawa i Łódź.

Poprzednia aktualność
Jak zorganizować ciekawą imprezę integracyjną dla pracowników?
Następna aktualność
Striptizerka jako stały element wieczoru kawalerskiego?