Blog

Jak zorganizować ciekawą imprezę integracyjną dla pracowników?

Archiwum: Aktualności

Jak zorganizować ciekawą imprezę integracyjną dla pracowników?

Ostatni kryzys w gospodarce przyczynił się do cięcia kosztów w wyniku czego pracodawcy nie organizowali imprez dla swoich pracowników lub robili to z mniejszym rozmachem. Nie ma się co dziwić, te najbardziej rozbudowane imprezy czasem nie należą do tych najtańszych.

Na podstawie Naszego doświadczenia śmiało możemy podzielić imprezy integracyjne dla firm na dwie grupy: oszczędnościowe (organizowane we własnym zakresie oraz rozbudowane, gdzie klient oczekuje pełnego scenariusza imprezy, a także dostępu do najlepszych atrakcji i nowoczesnego sprzętu).

Większości osób impreza firmowa kojarzy się z pubem, piwem i kręgielnią. Jednakże te atrakcje nie budzą pozytywnych wspomnień, ponieważ często są brane pod uwagę przy organizacji tego typu imprez. Poniższe pomysły gwarantujące niezapomniane przeżycia i dużą dawkę dobrej zabawy śmiało możecie podsunąć swojemu szefowi. Jak zorganizować ciekawą imprezę integracyjną dla pracowników? Zobacz poniżej.

flyboardingObierz kurs na przygodę

Wypad na weekend na Mazury to świetny czas do naładowania akumulatorów dla każdego pracownika. Wyjątkowe rejsy żaglówkami, nurkowanie i spływy kajakami pozwolą na podziwianie pięknych widoków natury. Dla spragnionych dużej dawki adrenaliny idealnym pomysłem może się okazać windsurfing, wakeboard parasailing, skutery wodne i sportowe motorówki.

lotnicze, hexacopter, szymoszkowa, gubałowka, panorama z giewontem, wyciag narciarski , ski, fot adam brzoza

Wyjazd w góry

Dla niektórych strzał w dziesiątkę, dla innych na pierwszy rzut oka nietrafiony pomysł, ponieważ taki wypad może im się kojarzyć tylko ze stokiem i nartami. Nic bardziej mylnego! Owszem jeśli grupa uwielbia jazdę na nartach, inni mogą w tym czasie jeździć skuterami śnieżnymi lub zorganizować imprezę tematyczną pt. ,,KomandoFoka”, bo posiadając idealny pomysł na imprezę nie trzeba się o nic martwić. Wieczorem wspólne ognisko, jazdy konne z pochodniami, kuligi oraz wiele innych ciekawych zabaw to tylko zalążek tego co można przygotować na wypad w góry.

ATV

Dobra zabawa

Żeby się świetnie pobawić nie trzeba daleko wyjeżdżać. Imprezę integracyjną śmiało można przeprowadzić w mieście lub na jej obrzeżach. Dla osób lubiących przygodę mamy przemierzanie mokradeł Quadami i samochodami terenowymi w połączeniu z rozgrywkami paintballowymi tworząc tym samym event tematyczny. Dzięki specjalnym scenariuszom każda impreza jest niepowtarzalna. Innymi ciekawymi zajawkami na spędzenie czasu może być Escape Room, pokój Furii, integracyjna strzelnica, a także Laser Tag.

cocktail drinks and shaker on a bar, blurry bar backgroundNightlife

Tak jak już wspominaliśmy, pub i kręgielnie odpadają. Ciekawym pomysłem na wieczorną imprezę są duże Hummer Limuzyny, roztańczone Party Busy, a także szalona impreza na szynach czyli PartyTramp. Każdy rodzaj transportu to super wstęp do wspólnej zabawy. Na pokładzie Dance Busa czy też imprezowego tramwaju zawsze jest DJ, profesjonalna obsługa, kierowca, klubowe oświetlenie oraz wiele innych udogodnień. Taki wstęp do imprezy w klubie to super przygoda dla każdego pracownika, dzięki czemu mogą się lepiej poznać zwłaszcza od tej imprezowej strony, a nie formalnej.

Powyższe pomysły to tylko kilka atrakcji, które można wykorzystać na imprezę integracyjną. Więcej znajdziesz ich TUTAJ. Pamiętaj, że dużym zainteresowaniem wśród pracowników zawsze cieszą się imprezy z motywem tematycznym tzw. Eventy tematyczne, które nie będą nudne i zaangażują każdego pracownika. Jeśli chcesz, aby Twoi pracownicy miło wspominali imprezę firmową to zapraszamy do kontaktu. Wiemy jak zorganizować ciekawą imprezę integracyjną dla pracowników i razem obierzemy kurs na sukces.

Poprzednia aktualność
Pomysły na wieczór kawalerski w Warszawie
Następna aktualność
Motywy przewodnie na wieczór panieński