Blog

Jak zorganizować niepowtarzalny wieczór panieński?

Archiwum: Aktualności

Jak zorganizować wieczór panieński?

Jesteś świadkową przyszłej Panny Młodej, a na Twoich barkach spoczywa organizacja wieczoru panieńskiego? Koniecznie zapoznaj się z Naszymi podpowiedziami. Te kilka kroków dzieli Cię do urządzenia idealnej babskiej imprezy!

 1. Przygotuj listę gości

  Przygotuj na kartce papieru wstępną listę dziewczyn, które będą na wieczorze panieńskim.

  Wskazówka: pamiętaj o wszystkich koleżankach, nawet z tej drugiej strony. Dlatego warto wcześniej zrobić rozeznanie.

 2. Data wieczoru

  Ustalcie wspólnie dogodną datę imprezy.

  Wskazówka: przeważnie są to 2-3 tygodnie przed ślubem.

 3. Budżet i atrakcje

  Mając już wstępną listę gości musicie określić budżet, który możecie przeznaczyć na imprezę. Pamiętajcie, że atrakcje należy dopasować do charakteru Pani Młodej, bo w końcu to jej pożegnanie stanu wolnego. Nie macie pomysłu? Pomocą może się okazać lista atrakcji na wieczór panieński w tych miastach: Warszawa, Poznań, Wrocław i Łódź.

  Wskazówka: nie zapomnij też o rozrywce dla dziewczyn, one również muszą się świetnie bawić.

 4. Motyw przewodni

  Najbardziej udane wieczory panieńskie to te z motywem przewodnim. Ciekawych motywów jest na prawdę wiele: impreza hawajska, Pin-Up, Wild Night, Crazy Willy, Glam Diva oraz wiele innych.

  Wskazówka: w uzyskaniu idealnej atmosfery, pomogą Wam dekoracje m. in. balony, banery oraz akcesoria na stół: kubeczki, słomki, serwetki i talerzyki.

 5. Gadżety dla Panny Młodej i koleżanek

  Na wieczorze panieńskim nie może zabraknąć gadżetów, które idealnie uzupełnią stylizację zaproszonych dziewczyn. Najczęściej wybieranymi dodatkami są diabelskie rogi, hawajskie naszyjniki, a także inne opaski. Pani Młoda powinna się wyróżniać na tle pozostałych dziewczyn. Zatem można wybrać welon, szarfę, koszulę z nadrukiem lub kotylion.

  Wskazówka: jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze dodatków, zachęcamy do kontaktu. Współpracujemy z najlepszymi firmami produkującymi takie gadżety.

 6. Gry na wieczór panieński

  W rozkręceniu imprezy pomogą różnego rodzaju gry i zabawy, które dostarczą sporo śmiechu.

  Wskazówka: Nasi imprezowi koordynatorzy chętnie przeprowadzą takie gry i zagadki.

 7. Prezent dla Pani Młodej

  Nie możecie zapomnieć o prezencie dla Panny Młodej! Najczęściej wybieranym prezentem są gadżety erotyczne, zmysłowa bielizna oraz różnego rodzaju zabawne gadżety.

Mamy nadzieję, że Nasz poradnik ,,Jak zorganizować wieczór panieński” pomoże Wam w przygotowaniu wyjątkowego przyjęcia dla Pani Młodej.

Jeśli jednak nie czujesz się na siłach, nie masz czasu na zorganizowanie wieczoru panieńskiego – nie martw się! Zajmiemy się tym profesjonalnie, a Ty będziesz się bawić bezstresowo w gronie najlepszych przyjaciółek i Pani Młodej.

Pozdrawiamy

Zespół Feel Event

Poprzednia aktualność
5 prostych kroków jak zorganizować wieczór kawalerski
Następna aktualność
Pomysły na wieczór kawalerski w Warszawie