O Feel Event

Dziś Feel Event jest jednym
z największych organizatorów w Polsce.

O Nas

WITAJ NA NASZEJ STRONIE FEEL EVENT!

Miło nam, że zawitałeś na naszej stronie FeelEvent, która przeniesie Cię w imprezową krainę marzeń. Jesteśmy największą firmą w Polsce, która stawia na nietuzinkowe rozwiązania dostarczając tym samym wyjątkowych wspomnień i radości.

Feel Event – od czego się zaczęło

Wszystko miało miejsce w roku 2009, kiedy zacząłem organizować imprezy tematyczne w klubach dyskotekowych. Sprawiało mi to ogromną przyjemność, patrząc na zadowolone osoby. Wkrótce zostałem zatrudniony w charakterze menagera jednego z klubów dyskotekowych. Do moich obowiązków należało m.in. organizowanie imprez tematycznych, w których czułem się jak ,,ryba w wodzie”. Szybko to miejsce zaczęło odwiedzać co raz więcej nowych klubowiczów.

Wtedy zajmowałem się imprezami masowymi. Pewnego dnia postanowiłem skupić się na czymś innym, lecz nadal działać w branży. Pojawił się pomysł, aby zająć się imprezami dla mniejszych grup. Otworzyłem firmę. Dużo papierkowej roboty, nieprzespane noce w poszukiwaniu inspiracji oraz podwykonawców nie zniechęciło mnie.

Dziś FeelEvent jest jednym z największych organizatorów w Polsce. Jako jedyni w Polsce kompleksowo organizujemy wieczory kawalerskie i panieńskie w największych miastach w Polsce: Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź i Poznań. Dynamiczny rozwój sprawił, że w moje szeregi pojawiło się wiele nowych osób, które dziś możecie spotkać jako konsultantów lub koordynatorów wieczorów. Wiem jak ważny jest zgrany zespół, który zagwarantuje najwyższy poziom usług i zbuduje wizerunek firmy.

Szybko staliśmy się specjalistami w swojej branży i trwamy aż po dziś służąc Wam radą oraz pomocą.

Nasze atrakcje – Wasza satysfakcja

W naszej ofercie każdy znajdzie coś na swoja kieszeń. Miasta, w których organizujemy wieczór kawalerski zdecydowanie od siebie się różnią. Dzięki temu na następny kawalerski śmiało możecie wybrać inne miasto!

Zostań bohaterem wieczoru kawalerskiego

Stworzone na każdą kieszeń pakiety tematyczne, pozwolą Wam wspólnie świętować wieczór kawalerski. Posiadamy atrakcje dla grup lubiących adrenalinę i melanże do białego rana, a także pakiety dla osób uwielbiających chillout, spokój i beztroską przygodę.

Dlaczego warto wybrać Nas?

Jeżeli chcecie bawić się bezstresowo, postawcie na lidera w branży. Kreujemy nowe trendy na wieczorach kawalerskich, każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dbamy o każdy detal, posiadamy pionierskie rozwiązania – to nas stawia ponad konkurencję.

Uszczęśliwiliśmy tysiące kawalerów i ich grupy, daliśmy radość i wspomnienia, które do końca życia z nimi pozostaną.

Większość atrakcji znajdziecie tylko u nas. Posiadamy sprawdzonych podwykonawców i najniższe ceny na rynku. Zobacz poniższy pakiet korzyści i spraw, by ten wieczór był niezapomniany.

Pakiet korzyści

Szybki kontakt

Nasi konsultanci czekają na Ciebie. Pomogą Ci w organizacji całej imprezy od A do Z. Z Nami to możliwe!

Szybka i niezobowiązująca rezerwacja

Dokonaj szybko i komfortowo rezerwacji. Jest ona niezobowiązująca. Dzięki niej, nikt nie zabierze Wam terminu oraz atrakcji.

$ - gwarancja najniższej ceny

Nigdzie nie znajdziesz taniej i tak wypasionych atrakcji.

:) - koordynator imprezy

Na każdej imprezie wszystkiego pilnuje Nasz zaprawiony w bojach koordynator. Dzięki Niemu będziecie bawić się bezstresowo!

Bezstresowa zabawa

Organizację zostaw Nam! Baw się bezstresowo z przyjaciółmi, a my zajmiemy się resztą.

Zostań superbohaterem wieczoru

Profesjonalnie zorganizowana impreza sprawi, że w oczach kawalera i swoich kumpli staniesz się superbohaterem.

Najwyższa jakość

Wiemy jak ważny jest ten dzień, dlatego każdą imprezę traktujemy indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, aby ta noc na długo zapadła w pamięci wszystkich uczestników!

Pionierskie rozwiązania

Ciągle staramy się rozwijać i poszerzać Naszą ofertę. Nasze pionierskie atrakcje takie jak Aresztowanie Pana Młodego, Pakiety Bohaterów oraz wiele innych spotkały się z wielką aprobatą wielu Naszych zadowolonych klientów.

Dbałość o detale

Klimat, który stwarzamy dla Was, jest wyjątkowy. Każdy szczegół imprezy jest starannie zaplanowany.

Setki sprawdzonych podwykonawców

Sprawdziliśmy każdego podwykonawcę. Dzięki temu wiemy, że atrakcje, które Wam proponujemy, są na najwyższym poziomie.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Wybierając Nas, zaoszczędzisz czas i pieniądze. Wynegocjowaliśmy dla Was super ceny, których normalnie byście nie otrzymali.

Rabaty i promocje

Skorzystaj ze specjalnych rabatów, które dla Was przygotowaliśmy. Połącz atrakcje i stwórz jeszcze bardziej odstrzelony wieczór, a zaoszczędzone pieniądze przeznacz np. na alkohol lub dodatkowe atrakcje. Koniecznie sprawdź pakiety superbohaterów!

Największa oferta
w Polsce
Ponad 3400
zorganizowanych wieczorów
Znajdziesz Nas
w 5 miastach