Nasze FAQ

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane Nam pytania:

Czy rezerwację lub pytanie o dostępność atrakcji mogę złożyć telefonicznie lub mailowo?

Oczywiście. Rezerwację lub pytanie o dostępność można złożyć telefonicznie pod numerem 791 475 554 lub drogą mailową, jednakże przy wysłaniu maila nie zapomnij podać wszystkich niezbędnych informacji (miasta, atrakcję, datę i godzinę wydarzenia, liczbę uczestników). Dlatego, też preferujemy korzystanie z gotowych formularzy ,,zapytaj o dostępność” znajdujących się przy każdej atrakcji. Dzięki temu szybciej uzyskasz kompletną odpowiedź, a my będziemy mieć wszystkie niezbędne informacje do udzielenia odpowiedzi.

Czy mogę dokonać rezerwacji na ostatnią chwilę?

Konkurencja odmówiła Ci atrakcji tłumacząc się różnymi wymówkami? A może ktoś z grupy dał ciała i nie ogarnął atrakcji? Nie ma więc czasu do stracenia! W takim przypadku bezzwłocznie dzwoń do nas. My dołożymy wszelkich starań by zorganizować Wam wymarzony wieczór. Nie raz ratowaliśmy zagrożony wieczór bo wiemy jak ważna jest ta impreza. Postaw na sprawdzonego organizatora wieczorów kawalerskich i panieńskich.

Czy do rezerwacji wymagana jest jakaś wpłata?

Do pełnej rezerwacji wymagamy wpłaty jedynie zadatku. Pozostała kwota płatna jest dopiero w dniu imprezy. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze znana jest ostateczna liczba uczestników, robiona jest składka przez całą grupę, a świadek nie jest obarczany wpłatą za całą grupę. Wpłata zadatku jest również potwierdzeniem dla obu stron wszystkich ustaleń dotyczących wydarzenia takich jak: rodzaj atrakcji, data i godzina wydarzenia itp. Macie wówczas pewność, że nikt inny nie zrobi rezerwacji tej samej atrakcji w tym samym czasie.

Czy zadatek jest zwracany?

Zwrot zadatku dokładnie określa regulamin usługi:
https://feelevent.pl/wieczory_kawalerskie/regulamin-uslugi/

Dlaczego warto rezerwować u Was?

Przede wszystkim dlatego, że:

  1. Jesteśmy liderem w branży eventowej zajmującej się profesjonalną organizacją wieczorów kawalerskich i panieńskich od A do Z.
  2. Dzięki wieloletniej współpracy z podwykonawcami posiadamy najniższe ceny na rynku. Rezerwując samemu często jest po prostu drożej.
  3. Stały kontakt z klientem.
  4. Nie zostawiamy klientów na pastwę losu.
  5. Dopinamy wszelkie szczegóły za Ciebie – szybko i wygodnie.
  6. Bezstresowa impreza.
  7. Gwarancja realizacji usługi.
  8. Bardzo dużo atrakcji posiadamy na wyłączność i znajdziesz je tylko u Nas.
Czy płatności online są bezpieczne?

Cały nasz serwis www.feelevent.pl oparty jest na najbezpieczniejszych certyfikatach SSL oraz najszybszych serwerach. Płatności online w pełni realizowane są przez zewnętrzne serwisy płatnicze dotpay lub Przelewy24, które posiadają niezbędne certyfikaty szyfrujące zapewniające bezpieczeństwo transakcji.