Wieczory kawalerskie - zostań bohaterem imprezy

Najlepsze atrakcje na wieczór kawalerski

Wasz najlepszy kumpel wkrótce zasili grono nowożeńców? Najwyższy czas pomyśleć o przygotowaniu imprezy, którą zapamięta na długo. Ostatnia noc wolności ma w kulturze rangę symbolu. To czas, kiedy jeszcze przyszły Pan Młody może poluzować krawat i rzucić się w wir beztroskiej zabawy, by z przytupem pożegnać swój wolny stan. Wy zaś jako lojalna paczka powinniście mu w tym towarzyszyć i zadbać, by ostatni wieczór kawalera stał się niezapomnianym przeżyciem.

Gdy brak czasu na organizację

Nie wiecie, jak zapewnić Panu Młodemu moc niezwykłych doznań? Nie chcecie, by jego ostatni wieczór jako kawaler był po prostu posiadówką w męskim gronie, jak wiele innych wcześniej? Szybkie tempo życia sprawia, że nie macie głowy i wystarczająco dużo czasu, by sklecić epickie party dla Waszego kolegi? Właśnie wtedy wchodzimy my. Gwarantujemy, że wieczór kawalerski w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Krakowie, jaki Wam zorganizujemy, będzie imprezą, którą nie raz wspomnicie przy piwku, gdy dziewczyny nie będą podsłuchiwać. Pamiętajcie, że główną zasadą dobrze urządzonego wieczoru kawalerskiego jest dyskrecja – „Co wydarzyło się w Vegas, zostaje w Vegas”. Tylko wtedy będziecie mogli dać się w pełni porwać wirowi zabawy.
Powiedzcie nam o swoich oczekiwaniach a już nasza w tym głowa, by przygotować dla Was niezapomniane atrakcje. Zapewniamy, że przyszły Pan Młody będzie pod wrażeniem.

Niezwykłe atrakcje na wieczór kawalerski

Dla miłośników sportu – przygotowaliśmy cały pakiet atrakcji: football w wielkiej dmuchanej bańce, oryginalną odmianę paintballu, gdzie strzelacie z łuku, czy Disk Golf. Wszystko na prywatnym boisku pod okiem instruktora. Na dobrej męskiej imprezie nie może zabraknąć porządnej fury. Mamy bardzo szeroki wybór imprezowych pojazdów. Autobus, limuzyna, Hummer czy swojska Nyska, to tylko część atrakcji, bo na wieczorze kawalerskim nie może zabraknąć pięknych autostopowiczek. Jesteśmy w stanie zorganizować nawet aresztowanie kawalera, by emocje zbyt szybko nie opadły. Strzelnica, gokarty, zabawa w klubie a może wyrafinowana degustacja piwa lub cygar? Dla każdego znajdziemy pomysł na udaną imprezę.

Jesteście gotowi, by sprawić waszemu kawalerowi niezapomniany, pełen emocji ostatni wieczór wolności? Bo my tak! Nasza doświadczona ekipa nigdy nie ustaje w staraniach, by każdą imprezę dopiąć na ostatni guzik. Wyruszcie z Waszym (wkrótce żonatym) kumplem w niezapomnianą, prawdziwie męską przygodę a całą organizację pozostawcie nam. Zadbamy również o to, byście po niezapomnianych przeżyciach mieli możliwość bezpiecznie zakotwiczyć w przyjaznym hotelu.

Oferta specjalna - zajrzyj na Naszego Facebooka!

Działamy na terenie całego kraju

Działamy w największych miastach w Polsce.
Wybierz najbliższe miasto i sprawdź ofertę.

Wybierz miasto:

Opinie klientów

Mistrzowskie aresztowanie
kawalera! Kawaler był nieźle
wystraszony :)
Zawodowa impreza!
Polecam!
Impreza w DanceBusie przeszła samą siebie! Było mega pozytywnie. Niedługo kolejny wieczór i na pewno skorzystamy ponownie :)
Striptizerka Asia potrafi nieźle rozpalić- polecam ją na wieczór. Pełen profesjonalizm!
Najlepsza ekipa od organizacji! Wiem co mówię, bo takich wieczorów musiałem zrobić wiele. Przy nich to zero stresu. Zawsze mają plan awaryjny :)
Koordynator wieczoru, na którym miałem przyjemność być, ogarnął wszystko bez problemów. Polecam 5/5!

Masz pytania

ul. Niedźwiady 53
62-800 Kalisz
Wielkopolska

(+48) 791 475 554
info@feelevent.pl

Nie masz pomysłu
Na wieczór kawalerski?

Zobacz Nasz blog

Największa oferta
w Polsce
Ponad 3400
zorganizowanych wieczorów
Znajdziesz Nas
w 5 miastach