Wasz najlepszy kumpel wkrótce się żeni, zatem na Was, ekipie jego najbliższych znajomych, spoczywa odpowiedzialność, by godnie pożegnał się z kawalerskim stanem. Tradycyjnie przyjęto, że ostatnią możliwością swobodnego korzystania z dobrodziejstw imprezy dla przyszłego małżonka jest wieczór kawalerski. Kraków oferuje pod tym względem wiele atrakcji. Jesteście na nie gotowi?

Atrakcje w imprezowych samochodach

Odjechana impreza wymaga odpowiedniej oprawy. Wiemy o tym doskonale, dlatego mamy dla Was specjalnie przystosowane imprezowe limuzyny i busy na wieczór kawalerski w Krakowie. Taki party-bus to prawdziwy klub muzyczny na kołach. Wyposażony w dymy, laser i moc potężnych głośników. Podróż tym komfortowym i dobrze zaopatrzonym w przednie trunki pojazdem z pewnością dostarczy Wam i Waszemu bohaterowi niezapomnianych wrażeń. Wiemy, że piękne kobiety dla wielu osób są niezbędne, by wieczór kawalerski był udany. Co zatem powiecie na przygarnięcie do Waszego imprezowego wehikułu samotnej autostopowiczki? Jej taniec rozgrzeje towarzystwo do białości gdy roztoczy przed Wami swoje wdzięki. Takiego gościa z pewnością warto wziąć „na stopa”.

Zabawa na kawalerskim katamaranie

Jeżeli preferujecie zabawę na wodzie, mamy pływającą wersję party-busa w postaci luksusowego katamaranu. Bez wątpienia na jego pokładzie będzie się wiele działo. Żądna imprezy ekipa, dobrze zaopatrzony barek i piękne dziewczyny – to musi się udać. Główny bohater wieczoru z pewnością przeżyje niesamowite chwile.

Ekstremalne żarty

Na dobry początek udanej imprezy możemy zaproponować Wam niesamowitą atrakcję dla osób o wyjątkowo mocnych nerwach i prawdziwych twardzieli. Jej głównym bohaterem będzie przyszły Pan Młody. Z pomocą profesjonalnego zespołu zasymulujemy aresztowanie kawalera wg dobrze dopasowanego do sytuacji scenariusza. Całą akcję można filmować i fotografować, abyście mieli uciechę na długi czas po pamiętnym wieczorze. Możecie być pewni, że mina Waszego kumpla będzie bezcenna, gdy zostanie zakuty w kajdanki. Dla większej wiarygodności może towarzyszyć mu ktoś z Waszej ekipy. Z pewnością warto uwiecznić reakcję aresztanta, gdy dowie się, że został wkręcony.

Wystrzałowy wieczór kawalerski w Krakowie

Dostarczanie mocnych, ale też niezapomnianych wrażeń podczas wieczorów kawalerskich jest tym, co robimy naprawdę dobrze. Wśród atrakcji, które mogą uświetnić ostatnią noc wolności dla przyszłego małżonka, z pewnością warto wymienić wizytę na strzelnicy. Pod okiem profesjonalnego instruktora będziecie mieli możliwość oddawania strzałów z prawdziwej broni. Przybliży Wam to nieco znane z filmów akcji uzi czy kałasznikowy. Dla głównego bohatera wieczoru kawalerskiego możliwość obcowania z legendarnym uzbrojeniem filmowych bohaterów z pewnością będzie nie lada atrakcją.

Taniec pięknych pań

Pokaz tancerek erotycznych jest chętnie wybieraną atrakcją na wieczór kawalerski. Ich kocie ruchy i powabne kształty sprawią, że każdy z Was poczuje się prawdziwym samcem alfa. Gwarantujemy, że długo nie zapomnicie tańca tych pięknych dziewcząt. Ich występy możecie podziwiać w mieszkaniu, klubie a nawet imprezowej limuzynie.

Jeżeli jesteście zdecydowani sprawić Waszemu przyszłemu Panu Młodemu huczny wieczór kawalerski w Krakowie, który będzie wspominał przez długie lata, skontaktujcie się z nami. W Krakowie czeka na niego impreza życia.