O nas

WITAJ NA NASZEJ STRONIE FEEL EVENT!

Miło nam, że zawitałeś na naszej stronie FeelEvent, która przeniesie Cię w imprezową krainę marzeń. Jesteśmy największą firmą w Polsce, która stawia na nietuzinkowe rozwiązania dostarczając tym samym wyjątkowych wspomnień i radości.

Feel Event – od czego się zaczęło

Wszystko miało miejsce w roku 2009, kiedy zacząłem organizować imprezy tematyczne w klubach dyskotekowych. Sprawiało mi to ogromną przyjemność, patrząc na zadowolone osoby. Wkrótce zostałem zatrudniony w charakterze menagera jednego z klubów dyskotekowych. Do moich obowiązków należało m.in. organizowanie imprez tematycznych, w których czułem się jak ,,ryba w wodzie”. Szybko to miejsce zaczęło odwiedzać co raz więcej nowych klubowiczów.

Wtedy zajmowałem się imprezami masowymi. Pewnego dnia postanowiłem skupić się na czymś innym, lecz nadal działać w branży. Pojawił się pomysł, aby zająć się imprezami dla mniejszych grup. Otworzyłem firmę. Dużo papierkowej roboty, nieprzespane noce w poszukiwaniu inspiracji oraz podwykonawców nie zniechęciło mnie.

Dziś FeelEvent jest jednym z największych organizatorów w Polsce. Jako jedyni w Polsce kompleksowo organizujemy wieczory kawalerskie i panieńskie w największych miastach w Polsce: Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź i Poznań. Dynamiczny rozwój sprawił, że w moje szeregi pojawiło się wiele nowych osób, które dziś możecie spotkać jako konsultantów lub koordynatorów wieczorów. Wiem jak ważny jest zgrany zespół, który zagwarantuje najwyższy poziom usług i zbuduje wizerunek firmy.

Szybko staliśmy się specjalistami w swojej branży i trwamy aż po dziś służąc Wam radą oraz pomocą.

Nasze atrakcje – Wasza satysfakcja

W naszej ofercie każdy znajdzie coś na swoja kieszeń. Miasta, w których organizujemy wieczór kawalerski zdecydowanie od siebie się różnią. Dzięki temu na następny kawalerski śmiało możecie wybrać inne miasto!

Zostań bohaterem wieczoru kawalerskiego

Stworzone na każdą kieszeń pakiety tematyczne, pozwolą Wam wspólnie świętować wieczór kawalerski. Posiadamy atrakcje dla grup lubiących adrenalinę i melanże do białego rana, a także pakiety dla osób uwielbiających chillout, spokój i beztroską przygodę.

Dlaczego warto wybrać Nas?

Jeżeli chcecie bawić się bezstresowo, postawcie na lidera w branży. Kreujemy nowe trendy na wieczorach kawalerskich, każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dbamy o każdy detal, posiadamy pionierskie rozwiązania – to nas stawia ponad konkurencję.

Uszczęśliwiliśmy tysiące kawalerów i ich grupy, daliśmy radość i wspomnienia, które do końca życia z nimi pozostaną.

Większość atrakcji znajdziecie tylko u nas. Posiadamy sprawdzonych podwykonawców i najniższe ceny na rynku. Zobacz poniższy pakiet korzyści i spraw, by ten wieczór był niezapomniany.

Największa oferta
w Polsce
Ponad 3400
zorganizowanych wieczorów
Znajdziesz Nas
w 5 miastach