Wasza przyjaciółka postanowiła pożegnać się z życiem singla i włożyć obrączkę na palec? To oznacza, że trzeba zadbać, by pożegnanie panieństwa zapamiętała na długo jako cudowne przeżycie. W królewskim mieście – Krakowie możecie sprawić, że przyszła Panna Młoda poczuje się jak prawdziwa królowa. Mamy kilka pomysłów, jak uatrakcyjnić jej wieczór panieński. Kraków jest miastem, w którym czeka na Was doskonała zabawa.

Biały Lincoln i dodatkowe atrakcje

Kareta zaprzężona w cztery konie jest już trochę passe, jednak mamy dla Was pojazd godny prawdziwych księżniczek. Legendarna biała limuzyna Lincoln pozwoli Waszej bohaterce poczuć się absolutnie wyjątkowo. O Wasze dobre samopoczucie zadba szarmancki kierowca, który zawiezie Was w dowolne miejsce w mieście, np. do klubu, w którym spędzicie resztę wieczoru panieńskiego. Wnętrze imprezowej limuzyny prezentuje się bardzo rozrywkowo. Nie brak tu kolorowych świateł i zaopatrzonego w szkło barku. Oprawę muzyczną zapewnią Wam mocne głośniki. Możecie przynieść na pendrivie ulubione utwory przyszłej Panny Młodej. Z pewnością to doceni. Jeżeli chcecie zapewnić sobie więcej wrażeń podczas wieczoru panieńskiego, przychodzimy z odsieczą. Dodatkową atrakcją podczas tej szalonej podróży może być przystojny „autostopowicz” lub „policjant”, który wpadnie, by upewnić się, że nie łamiecie prawa i z pewnością umili Wam czas. Takiego pasażera nie będziecie chciały wypuścić.

Niezwykła zabawa na luksusowym katamaranie

Podziwianie Krakowa nocą z pokładu ekskluzywnego katamaranu? Z pewnością taka atrakcja na wieczorze panieńskim oczaruje Waszą Pannę Młodą. Zapierający dech widok miasta z górnego pokładu łodzi dostarczy Wam niezwykłych wrażeń. Natomiast na dolnym pokładzie znajdziecie wszystko, czego potrzeba do urządzenia sobie niezwykłej imprezy. Dźwiękoszczelne szyby zapewnią Wam dyskrecję, dlatego bez obaw możecie korzystać z pełnej mocy głośników, by posłuchać ulubionej muzyki Waszej bohaterki. Imprezowego klimatu dodają kolorowe światła. Na pokładzie znajdziecie także barek, komfortowe meble oraz toaletę. A może zaprosicie na wieczór panieński jakiegoś przystojnego autostopowicza? W podziękowaniu za ocalenie z pewnością zadba, by emocje sięgnęły zenitu.

Odjechana impreza w party-busie

Party-bus znakomicie sprawdza się podczas organizacji wieczorów panieńskich. To nie jest zwykły samochód – to prawdziwy klub taneczny na kołach. Muzyka, taniec, wygodne meble – wszystko to znajdziecie w jego wnętrzu. Możecie przyrządzić Pannie Młodej specjalnego drinka w dobrze zaopatrzonym barku ze szkłem. Aby podróż stała się jeszcze bardziej ciekawa, możecie zaprosić profesjonalnego tancerza erotycznego. Jego występy z pewnością podgrzeją temperaturę.

Aby dodać nieco pikanterii – występ tancerza

Chętnie wybieraną atrakcją na wieczory panieńskiewystępy tancerza erotycznego. Jeżeli planujecie sprawić taką niespodziankę Waszej Młodej Pani, pomożemy Wam zorganizować prawdziwego przystojniaka. Gwarantujemy, że jego pokaz pozostanie w pamięci całego towarzystwa. Występ jest nie tylko pełen pikanterii, lecz również dodatkowych atrakcji, np. pokazów pirotechnicznych. Tancerza możecie zaprosić do klubu, na pokład imprezowego pojazdu lub do mieszkania – wszystko zależy od Was.

 

Kraków jest pięknym miastem, dlatego wiele osób z całej Polski chętnie do niego Wraca. Jeżeli przyszła Panna młoda jest zakochana w krakowskim klimacie, podarujcie jej niezwykły wieczór panieński w Krakowie. Jeśli nie jesteście z tego miasta, pomożemy Wam znaleźć wygodny i niedrogi hotel, w którym bezpiecznie wypoczniecie po imprezowych szaleństwach.