Blog

Pomysły na wieczór kawalerski w Warszawie

Archiwum: Aktualności

Sprawdzone pomysły na wieczór kawalerski w Warszawie

Jesteś drużbą, na Twoich barkach stoi zorganizowanie wieczoru kawalerskiego, a Ty szperasz po internecie za najlepszymi pomysłami na imprezę? Nie martw się bo przychodzimy z odsieczą! Podpowiemy Ci co jest na topie i co najczęściej jest wybierane na tego typu imprezy.

Jeśli planujesz zorganizować wieczór kawalerski w Warszawie, koniecznie odwiedź Naszą ofertę <KLIKNIJ PEŁNA OFERTA>

  1. PaintballPaintballer

Pełne umundurowanie, zasadzki, przeszkody, za którymi można się schować to część atrakcji czekających dla tych co wybiorą Paintball w Warszawie. Gotowe scenariusze oraz animator gry zapewnią niesamowite wrażenia podczas rozgrywek.

mini aresztowanie

2. Aresztowanie Kawalera

Dużą popularnością cieszy się Nasza autorska atrakcja ,,Aresztowanie Pana Młodego” gdzie przebrani tajniacy pod różnym pretekstem aresztują kawalera i przewiozą w wyznaczone miejsce (zwykle jest to klub gdzie odbywa się dalsza część imprezy).

mini hummer limuzyna

3. Limuzyna

Chyba nie ma innego pojazdu, po który najczęściej każdy sięga podczas organizacji wieczoru kawalerskiego. Skórzane kanapy, lasery, barek, przyciemniane szyby – dosłownie można się poczuć jak królowie życia. Przyjazd pod klub w gwiazdorskim stylu zwróci na Was każdego wzrok, zwłaszcza tej piękniejszej płci.

mini school bus 

4. School Bus

Obok limuzyn dużą popularnością cieszy się School Bus czyli żółty imprezowy autobus, którego często można było spotkać w telewizorze. Może z zewnątrz go przypomina, jednakże środek to jeżdżący klub na kółkach.

Sexy girl in the club wearing black lingerie and long socks

5. Striptizerka

To jest już chyba klasyk i obowiązkowy punkt imprezy każdego wieczoru kawalerskiego w Warszawie. Jest to w pewien sposób pożegnanie stanu wolnego kawalera. Skąpo ubrane tancerki, kocie ruchy, ich wzrok, aż dreszcze przechodzą… Na szczególną uwagę zasługuje Nasza pionierska atrakcja: Autostopowiczka, która chętnie jest wybieranym dodatkiem do każdego transportu.

Sexy striptease dancer seducing man. Beautiful girl Pulling man tie while laying on stage6. Klub nocny

No dobra, atrakcje na rozpoczęcie już były, limuzyna i striptizerka też, a noc przecież jest długa. Co dalej? Niektórzy wybierają imprezę w najlepszym klubie GO-GO, zaś inni standardowy clubbing, gdzie mogą się wyszaleć i wspólnie poimprezować przy wspólnym kieliszku.

party tram

Pozostałymi równie ciekawymi atrakcjami, które były wybierane to: gokarty, bubble football, laser tag, a także Party Tramp.

Mamy nadzieję, że te pomysły na wieczór kawalerski w Warszawie pomogą Ci w podjęciu tej właściwej decyzji.

Zachęcamy również do przeczytania poradnika ,,5 prostych kroków jak zorganizować wieczór kawalerski„, który pozwoli Ci na bezproblemową organizację takiej imprezy.

Poprzednia aktualność
Jak zorganizować niepowtarzalny wieczór panieński?
Następna aktualność
Jak zorganizować ciekawą imprezę integracyjną dla pracowników?