O Feel Event

Dziś Feel Event jest jednym
z największych organizatorów w Polsce.

Od tego się zaczęło …

Wszystko miało miejsce w roku 2009, kiedy zacząłem organizować imprezy tematyczne w klubach dyskotekowych. Sprawiało mi to ogromną przyjemność, patrząc na zadowolone osoby. Wkrótce zostałem zatrudniony w charakterze menagera jednego z klubów dyskotekowych. Do moich obowiązków należało m.in. organizowanie imprez tematycznych, w których czułem się jak ,,ryba w wodzie”. Szybko to miejsce zaczęło odwiedzać co raz więcej nowych klubowiczów.

Wtedy zajmowałem się imprezami masowymi. Pewnego dnia postanowiłem skupić się na czymś innym, lecz nadal działać w branży. Pojawił się pomysł, aby zająć się imprezami dla mniejszych grup. Otworzyłem firmę. Dużo papierkowej roboty, nieprzespane noce w poszukiwaniu inspiracji oraz podwykonawców nie zniechęciło mnie.

Dziś Feel Event jest jednym z największych organizatorów w Polsce. Jako jedyni w Polsce kompleksowo organizujemy imprezy dla firm, wieczory kawalerskie i panieńskie, a także od podstaw zajmujemy się organizacją ślubów oraz wesel. Dynamiczny rozwój sprawił, że w moje szeregi pojawiło się wiele nowych osób, które dziś możecie spotkać jako konsultantów lub koordynatorów wieczorów. Wiem jak ważny jest zgrany zespół, który zagwarantuje najwyższy poziom usług i zbuduje wizerunek firmy.

Szybko staliśmy się specjalistami w swojej branży i trwamy aż po dziś służąc Wam radą oraz pomocą.

Pakiet korzyści

Szybki kontakt

Nasi konsultanci czekają na Ciebie. Pomogą Ci w organizacji całej imprezy od A do Z. Z Nami to możliwe!

Szybka i niezobowiązująca rezerwacja

Dokonaj szybko i komfortowo rezerwacji. Jest ona niezobowiązująca. Dzięki niej, nikt nie zabierze Wam terminu oraz atrakcji.

$ - gwarancja najniższej ceny

Nigdzie nie znajdziesz taniej i tak wypasionych atrakcji.

:) - koordynator imprezy

Na każdej imprezie wszystkiego pilnuje Nasz zaprawiony w bojach koordynator. Dzięki Niemu będziecie bawić się bezstresowo!

Bezstresowa zabawa

Organizację zostaw Nam! Baw się bezstresowo z przyjaciółmi, a my zajmiemy się resztą.

Zostań superbohaterem wieczoru

Profesjonalnie zorganizowana impreza sprawi, że w oczach kawalera i swoich kumpli staniesz się superbohaterem.

Najwyższa jakość

Wiemy jak ważny jest ten dzień, dlatego każdą imprezę traktujemy indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, aby ta noc na długo zapadła w pamięci wszystkich uczestników!

Pionierskie rozwiązania

Ciągle staramy się rozwijać i poszerzać Naszą ofertę. Nasze pionierskie atrakcje takie jak Aresztowanie Pana Młodego, Pakiety Bohaterów oraz wiele innych spotkały się z wielką aprobatą wielu Naszych zadowolonych klientów.

Dbałość o detale

Klimat, który stwarzamy dla Was, jest wyjątkowy. Każdy szczegół imprezy jest starannie zaplanowany.

Setki sprawdzonych podwykonawców

Sprawdziliśmy każdego podwykonawcę. Dzięki temu wiemy, że atrakcje, które Wam proponujemy, są na najwyższym poziomie.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Wybierając Nas, zaoszczędzisz czas i pieniądze. Wynegocjowaliśmy dla Was super ceny, których normalnie byście nie otrzymali.

Rabaty i promocje

Skorzystaj ze specjalnych rabatów, które dla Was przygotowaliśmy. Połącz atrakcje i stwórz jeszcze bardziej odstrzelony wieczór, a zaoszczędzone pieniądze przeznacz np. na alkohol lub dodatkowe atrakcje. Koniecznie sprawdź pakiety superbohaterów!

Największa oferta
w Polsce
Ponad 3400
zorganizowanych wieczorów
Znajdziesz Nas
w 5 miastach