Blog

5 prostych kroków jak zorganizować wieczór kawalerski

Archiwum: Aktualności

5 prostych kroków jak zorganizować wieczór kawalerski

Przychodzi taki dzień, że Twój brat, kuzyn lub najlepszy kumpel niedługo stanie na ślubnym kobiercu, a przed Tobą stoi zorganizowanie jego wieczoru kawalerskiego. Wieczór kawalerski to pożegnanie stanu wolnego kawalera i przejście w to bardziej odpowiedzialne życie.

Każdemu marzy się taka impreza jaką widział w filmie ,,Kac Vegas”. Dlatego też, taka impreza musi być skrupulatnie przygotowana. W tych kilku krokach podpowiemy Ci jak zorganizować wieczór kawalerski i czego się ustrzec.

 1. Lista gości

  Przygotuj na kartce papieru listę gości, którzy mają uczestniczyć w wieczorze.

  Wskazówka: pamiętaj, że goście to tak na prawdę kumple z każdej strony kawalera, dlatego warto jest zrobić rozeznanie z kim Pan Młody spędza najwięcej czasu, kogo lubi, z kim najczęściej imprezuje.

 2. Termin wydarzenia

  Kiedy masz już listę gości, warto zadbać o spotkanie ze wszystkimi lub grupową rozmowę na czacie by ustalić dogodny termin imprezy.

  Wskazówka: najczęściej wybieraną datą na wieczór kawalerski są 2 tygodnie przed ślubem.

 3. Ustalcie budżet

  Warto ustalić na samym początku budżet jaki możecie przeznaczyć na to wydarzenie. Wysokość budżetu oraz ilość osób wpływa na jakość atrakcji, które możecie wybrać.

  Wskazówka: przeważnie wszyscy robią zrzutkę na kawalera. Pamiętajcie, że Nasze atrakcje uwzględniają darmową zabawę dla kawalera, dlatego nie trzeba będzie za Niego pokrywać kosztów.

 4. Ustalcie atrakcje

  Ustalcie co lubi kawaler – pamiętaj, że to jego wieczór marzeń, ale nie zapominaj też o chłopakach. Pomocą może się okazać lista atrakcji dostępnych na wieczór kawalerski w tych miastach: Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław lub Kraków.

  Bez względu jaką wybierzecie atrakcję, to ta impreza z pewnością będzie wyjątkowa.

  Wskazówka: pamiętaj, wszystkim jeszcze nikt nie dogodził, dlatego nie patrz na marudów. Ci co najwięcej marudzą, zwykle najlepiej się bawią. Jeśli któraś z dziewczyn kolegów nie toleruje klubów go-go lub striptizu, lepiej niech chłopaki ominą tę część wieczoru lub zwyczajnie nie mówią co się wydarzy. Nasza maksyma imprezy ,,what happens in Vegas, stay in Vegas” i tego się trzymajmy.

 5. Zarezerwujcie termin

  Po wybraniu atrakcji, zarezerwujcie termin, aby nikt inny nie zabrał Wam miejsca.

  Wskazówka: Profesjonalna zorganizowana impreza sprawi, że ten wieczór stanie się legendarny, a w oczach kawalera i kolegów będziesz superbohaterem. Korzystając z Naszej oferty, nad wszystkim zawsze czuwają Nasi koordynatorzy, dzięki którym zabawa jest bezstresowa.

                                                                                                        Pozdrawiamy

                                                                                                     Zespół FeelEvent

Następna aktualność
Jak zorganizować niepowtarzalny wieczór panieński?